KOSHER FOOD ON DEMAND
Denver's Vaad-supervised Kosher meal service. Traditional and Middle Eastern Flavors.

- Thanksgiving Entrees 21 4 products
- Thanksgiving side dishes 21 5 products
- Thanksgiving Soups 21 2 products
- Thanksgiving Parve Breads and Pies 21 10 products
- Example Collection Title
- Example Collection Title
- Example Collection Title
-
Turkey Breast GF
- Regular price
- $80.00
- Regular price
-
- Sale price
- $80.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $80.00
- Regular price
-
- Sale price
- $80.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Brisket GF
- Regular price
- $95.00
- Regular price
-
- Sale price
- $95.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $95.00
- Regular price
-
- Sale price
- $95.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pan of Cranberry Chicken
- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cranberry Tofu GF VG
- Regular price
- $50.00
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $50.00
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Roasted GF VG
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Roasted Sweet Potato GF VG
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Zucchini Medley GF VG
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Bread Stuffing VG
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cranberry Rice GF VG
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Vegetable Soup
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Butternut Squash Soup
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Cranberry Bread
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Corn Bread
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pumpkin Bread
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Apple Pie
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pumpkin Pie
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Gluten Free Cranberry Bread
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 10 products on Thanksgiving Parve Breads and Pies 21 collection
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out